Upravit stránku

Naše výrobní haly jsou ideálním zázemím pro veškerá odvětví výroby od drobné ruční až po těžkou strojní výrobu. Vytvoříme vám návrh haly pro výrobu i skladování, spojenou s kompletním zázemím včetně administrativního prostoru v závislosti na konkrétních požadavcích plánovaného provozu.

Podle našich letitých zkušeností jsme schopni vám pomoci celý provoz navrhnout tak, aby vyhovoval přesně vašim konkrétním požadavkům i včetně souvisejících technologických rozvodů. Očekávejte od nás kompletní dodávku od projektu k realizaci. Odevzdáme vám výrobní halu na míru se vším příslušenstvím, připravenou přesně pro váš provoz.

  • Haly mají požadovanou požární odolnost.
  • Prostor bude splňovat veškeré nároky daného provozu.
  • Dodáváme se vším příslušenstvím, které si vaše výroba žádá.
  • Podle využití dokážeme vhodně navrhnout materiály vnějšího obvodového pláště.
  • Pomocí správně zvolených prvků (klimatizace, vzduchotechnika, ústřední vytápění) zajistíme regulované nebo stálé vnitřní klima.
  • Plánovanému záměru vhodně přizpůsobíme i okolní prostory včetně návazností na dopravní a technickou infrastrukturu.

Nejlepším dokladem skvělé spolupráce s klienty jsou naše reference. Prohlédněte si, jak stavíme výrobní haly.

Od návštěvy místa až po předání kompletní haly

Než se pustíme do projektování vaší výrobní haly, navštívíme vás a poslechneme si, co od ní požadujete. Jaké máte přesné požadavky na váš konkrétní provoz, zjistíme náročnost na požární odolnosti materiálů, nároky na odvětrávání výrobního prostoru, potřebnou intenzitu denního a umělého osvětlení, nároky na vytápění nebo chlazení a další požadavky týkající se konkrétně vašeho provozu.

Zhodnotíme i možnosti místa výstavby, na kterém bude výroba probíhat. Neváhejte nám napsat, vymyslíme pro vás přesně to, co potřebujete.

Jak postupujeme

Každá výrobní hala je svým způsobem pouze obálkou na konkrétní druh provozu. Proto je potřeba nejdříve navrhnout daný provoz a jeho specifikace včetně dopravní infrastruktury, logistiky a dalších souvisejících vlivů. Teprve poté je možné správně navrhnout halu včetně vybavení.

Jaká je konstrukce výrobní haly

Typ konstrukce haly pro vaši výrobu určíme dle našich zkušeností i podle charakteru výroby, která zde bude probíhat. Například víme, že jako výrobní se hodí železobetonové nebo ocelové haly. Podle nároků můžeme zvážit i další materiály.

Pro opláštění používáme například sendvičové panely, díky kterým je hala zateplená a výroba tak může probíhat po celý rok. Lze využít i opláštění z železobetonových panelů, lehké technické textilie a jiné, které budou splňovat dané nároky. Konstrukce je vždy variabilní, a tak je možné ji přizpůsobit tomu, co potřebujete. 

Hala na míru stavebnímu záměru

  • Haly, které projektujeme a stavíme, se hodí pro všechny druhy výrob, pro skladování i umístění kanceláří a zázemí pro zaměstnance.
  • Dodávky jsou kompletní včetně technologických a instalačních rozvodů, založení, podlah i vestaveb i včetně napojení na dopravní a technickou infrastrukturu (inženýrské sítě).
  • Zvážíme typ konstrukce i typ opláštění v závislosti na nárocích plánovaného prostoru.
Nahoru