Upravit stránku

Stavíme sportovní haly na míru, včetně dodání sportovního povrchu, tribun, osvětlení, zateplení, odvětrání a potřebného zázemí. Navrhneme vám také různé typy konstrukcí podle konkrétního využití sportoviště.

Rádi si poslechneme, k jakému účelu má vaše hala sloužit a podle toho navrhneme vzhled i vlastnosti prostoru. 

Naše sportovní haly mohou sloužit jako:

  • dočasná i trvalá sportoviště
  • sportoviště pro rekreační i profesionální využití
  • od zastřešení tenisových kurtů přes jezdecké haly až po hangáry pro sportovní létání
  • i pro další účely přesně pro vaši konkrétní realizaci

Soustředíme se na účel sportovní haly. Podle požadavků zadavatele navrhneme ideální stavbu pro sportovní aktivity.

Podoba haly se vždy odvíjí od jejího účelu

Danému sportu nebo skupině sportů zpravidla odpovídají specifické nároky a parametry na jednotlivá sportoviště. Tyto požadavky slouží jako konkrétní zadání navrhovaného prostoru, jako jsou půdorysné prostory, výška haly, nároky na intenzitu osvětlení, výměna vzduchu, temperaci a dalších.

Materiál? Podle využití

Jako sportovní haly mohou sloužit betonové, ocelové haly nebo kombinace dalších různých materiálů dle konkrétních nároků na jednotlivá sportoviště.

Lze použít i lehké ocelové montované haly opláštěné z technické textilie, nejčastěji využívané jako jízdárny, tenisové haly nebo jiná sportoviště vyžadující ochranu před vnějšími vlivy (déšť, sníh a vítr). Vždy proto záleží na tom, jaký účel si pro svou halu představujete.

Sportovní haly

Jak funguje naše spolupráce

Nejdříve zvážíme vaše požadavky a navštívíme místo, kde má hala stát. Zhodnotíme všechna kritéria a na základě našich zkušeností a vašich požadavků navrhneme ideální řešení. Výsledkem naší spolupráce bude kompletně vybavená sportovní hala, připravená pro zamyšlené sportovní využití.
Nahoru