Upravit stránku

Realizujeme skladovací haly tak, aby byly svým prostorovým řešením včetně uspořádání regálových systémů ideální pro daný typ produktu. Ze zjištěných nároků na typ a způsob skladování navrhneme vhodný výsledek.

Haly sami projektujeme. Nedostanete od nás jenom prefabrikovaný typ, ale halu dle svých požadavků. Nabízíme vám kompletní dodávku na klíč včetně napojení na dopravní a technickou infrastrukturu v rámci areálu a veškeré technické vybavení budovy včetně instalačních rozvodů. Zašlete nám nezávaznou poptávku, navrhneme vám takovou skladovací halu, jakou potřebujete.

Výhody našich skladovacích hal

 • Skladové haly mohou být zateplené i nezateplené.
 • Haly navrhujeme tak, abychom co nejvíce využili prostor ke skladování.
 • Dodávky jsou kompletní včetně technického vybavení budov.
 • Stavíme všechny typy skladovacích hal. Plachtové, plechové, sendvičové i železobetonové.

Naše reference jsou tím nejlepším důkazem skvělé spolupráce. Prohlédněte si, jaké skladové haly realizujeme.

Prostoru i vašim požadavkům na míru

Ještě před samotným návrhem navštívíme prostor, kde bude hala stát. Poslechneme si všechny vaše požadavky na skladování a zhodnotíme možnosti. Poté vymyslíme, a spolu s vámi navrhneme, nejvhodnější řešení pro vaši investici.

Výsledkem naší spolupráce bude skladovací prostor, který bude perfektně sedět vašim nárokům. Ať už se bude jednat o plechový sklad, nebo zateplenou halu s administrativním zázemím. 

Navrhneme vám jakýkoliv typ skladovací haly

Pro skladování je možné využít rozličné typy hal. Záleží jen na požadavcích, typu uchovávaného materiálu a logistických možnostech. Představme si některé typy skladovacích hal:
 • Zateplené haly – Potřebujete-li skladovat zboží uvnitř haly a zároveň zde mít například administrativní zázemí, navrhneme pro vás zateplenou halu, ve které je možné nastavit vnitřní klima. Tyto haly jsou spolu s vhodně zvoleným konstrukčním systémem vhodné pro sklady s vyšším požárním zatížením.
 • Nezateplené haly – Tento typ hal je vhodný pro venkovní skladování zboží, které je nutné chránit proti povětrnostním vlivům (sníh, déšť, vítr atd.). Mohou být například plachtové či plechové.
 • Sendvičové haly – Jde o typ zateplených hal. Mají regulovatelné či stálé klima a hodí se pro skladování výrobků či všechny druhy výroby. Jde o nejrozšířenější a nejpoužívanější materiál. I tyto haly jsou spolu s vhodně zvoleným konstrukčním systémem vhodné pro sklady s vyšším požárním zatížením.
 • Plechové sklady – Pokud požadujete delší životnost obvodového pláště, a zároveň vyšší ochranu majetku, doporučujeme plechové haly. Jde o typ hal nezateplených, většinou s ocelovým konstrukčním systémem.

Co hala, to originál

Typ a specifikaci haly je vhodné navrhnout dle vašich konkrétních potřeb: 
 • Seznámíme se s vaším stavebním záměrem a plánovanou investicí.
 • Seznámíme se s technologií vaší výroby (v případě výrobní haly) a s tím souvisejícími nároky.
 • V rámci vaší investice zvážíme nároky na logistiku a z toho vyplývající požadavky.
 • V případě skladovací haly velikost skladovací plochy a způsob a výšku skladování.
 • Zvážíme nároky na požární ochranu a navrhneme vhodná opatření.

Na základě zjištěných skutečností vám doporučíme konstrukční řešení haly, dále, jestli zvolit halu zateplenou, či nezateplenou a její konkrétní materiálové řešení a konečnou podobu.

Nahoru