Upravit stránku

Firma Halypro s.r.o. má bohaté zkušenosti s výstavbou a plánováním průmyslových areálů, sportovních staveb, montovaných hal. Rozsah nabízených služeb zahrnuje všechny fáze výstavby a plánování (od prvotního zhodnocení záměru až po provozování samotného areál)

Snažíme se  maximálně porozumět  představám a přáním zákazníka o záměru a jeho nejvhodnější aplikaci na plánované místo výstavby. Dovedeme zároveň poradit a vysvětlit úskalí konkrétních investorových požadavků a nasměrovat jej správným směrem.

Máme dlouhodobé zkušenosti s celým procesem výstavby od přípravy, projekční a inženýrské činnosti přes vlastní realizace staveb až po kolaudaci a uvedení do provozu.

Budeme se snažit Vám maximálně dle našich dlouholetých zkušeností s Vaším záměrem pomoci, tak, aby vše proběhlo dle Vašich představ. Dokážeme i průměrně navrženou stavbu zrealizovat tak, aby byla v poměru cena výkon co možná nejefektivnější, toho lze dosáhnout variantním řešením konstrukce či technologie.

Při přípravě a realizaci staveb spolupracujeme s řadou odborníků, kteří se na danou problematiku úzce specializují.Námi nabízené služby jsou poskytované na velmi vysoké úrovni - za rozumné ceny.

Díky tomu, že veškeré činnosti máme plně zautomatizované dokážeme harmonogram stavebních prací zkrátit na minimální možnou délku v rámci celé výstavby.

Nahoru